Garantili kalite

Konumlarımız

Alerno lokasyonlarımızdan birinin size yakın olduğundan emin olabilirsiniz.

Motor!

Ücretsiz yazım testi

Sadece bu okul yılında ücretsiz olarak kullanılabilir – yazım testleri, tanılama ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış öğrenme materyalleri.
Bir konum seçin ve ücretsiz testiniz için randevu alın.

Bremen Burglesum

Yönetmen: Barbara Müller

Bremer Heerstr. 49
28719 Bremen
Tel: 0421 – 609 57 37
E-posta: bremen-burglesum@alerno.de

Bremen Horn-Lehe

Yönetmen: Rahel Garbe

Leher Heerstr. 173
28357 Bremen
Tel: 0421 – 56 63 76 67
E-posta: bremen-horn-lehe@alerno.de

Bremen merkez

Yönetim: Dietmar Schwingen

Papenstr. 1
28195 Bremen
Tel: 0421 – 19 41 8
E-posta: bremen-mitte@alerno.de

Bremen Osterholz

Başkan: Birte Blankenhorn

Heiligenbergstr. 130
28307 Bremen
Tel: 0421 – 43 79 133
E-posta: bremen-osterholz@alerno.de

Bremen Schwachhausen

Yönetmen: Frauke Ottersberg

Schwachhauser-Heerstr. 51
28211 Bremen
Tel: 0421 – 16 82 37 16
E-posta: schwachhausen@alerno.de

Bremen Vegesack

Yönetmen: Sabina Gante

Gerhard-Rohlfs-Str. 21
28757 Bremen
Tel: 0421 – 65 30 615
E-posta: bremen-vegesack@alerno.de

Bremen Blumenthal

Yönetmen: Sandra Sengestacke

Lüssumer Heath 1-3
28777 Bremen
Tel: 0421 – 408 876 60
E-posta: bremen-blumenthal@alerno.de

Bremen Walle

Yönetmen: Anne Meinekat-Fajen

Steffensweg 177
28217 Bremen
Tel: 0421 – 380 11 49
E-posta: bremen-walle@alerno.de

Bremen Findorff

Yönetmen: Ulrike Blohme

Hemmstr. 240
28215 Bremen
Tel: 0421 – 408 876 40
E-posta: bremen-findorff@alerno.de

Standort alerno Bremen Woltmershausen

Woltmershausen

Yönetmen: Vera Kubica

Woltmershauser Str. 223/223a
28197 Bremen
Tel: 0421 – 60 95 757
E-posta: woltmershausen@alerno.de

Bremerhaven

Yönetmen: Sigrid Ahrens

Langener Landstr. 268/268a
27578 Bremerhaven
Tel: 0471 – 306 98 715
E-posta: bhv@alerno.de

alerno-standort-delmenhorst

Delmenhorst

Yönetmen: Cornelia Brandes

Lange Str. 102
27749 Delmenhorst
Tel: 04221 – 123 96 90 
E-posta: delmenhorst@alerno.de

alerno GmbH hat 4,35 von 5 Sternen 122 Bewertungen auf ProvenExpert.com