Zajamčena kvaliteta

naše lokacije

Jedna od naših alerno lokacija sigurno će biti u vašoj blizini.

Bremen Burglesum

Režija: Barbara Mueller

Bremen Heerstr. 49
28719 Bremen
Telefon: 0421 – 609 57 37
E-pošta: bremen-burglesum@alerno.de

Bremen Horn-Lehe

Režija : Patricia Griesmeyer

Leher Heerstr. 173
28357 Bremen
Telefon: 0421 – 56 63 76 67
E-pošta: bremen-horn-lehe@alerno.de

Centar Bremena

Rezija : Ilze Dzene

Papenstr. 1
28195 Bremen
Telefon: 0421 – 19 41 8
E-pošta: bremen-mitte@alerno.de

Bremen Osterholz

Redatelj: Rachel Garbe

Heiligenbergstr. 130
28307 Bremen
Telefon: 0421 – 43 79 133
E-pošta: bremen-osterholz@alerno.de

Bremen Schwachhausen

Redatelj: Frauke Ottersberg

Schwachhauser-Heerstr. 51
28211 Bremen
Telefon: 0421 – 16 82 37 16
E-pošta: Schwachhausen@alerno.de

Bremen Vegesack

Režija: Sabina Gante

Gerhard-Rohlfs-Str. 21
28757 Bremen
Telefon: 0421 – 65 30 615
E-pošta: bremen-vegesack@alerno.de

Bremen Blumenthal

Voditelj: Sandra Sengstacke

Lüssumer Heide 1-3
28777 Bremen
Telefon: 0421 – 408 876 60
E-pošta: bremen-blumenthal@alerno.de

Bremen Walle

Režija : Anne Meinekat-Fajen

Steffensweg 177
28217 Bremen
Telefon: 0421 – 380 11 49
E-pošta: bremen-walle@alerno.de

Bremen Findorff

Režija : Ulrike Blohme

Hemmstr. 240
28215 Bremen
Telefon: 0421 – 408 876 40
E-pošta: bremen-findorff@alerno.de

Bremerhaven

Redak: nije moguće

Langen Landstr. 268/268a
27578 Bremerhaven
Telefon: 0471 – 306 98 715
E-pošta: bhv@alerno.de

alerno-standort-delmenhorst

Delmenhorst

Režija: Cornelia Brandes

Duga ulica 102
27749 Delmenhorst
Telefon: 04221 – 123 96 90
E-pošta: delmenhorst@alerno.de

alerno-online-nachhilfe

Na liniji

Režija: Cornelia Brandes

  • Gdje god želiš
  • Kad god želite

E-pošta: online@alerno.de